Prosíme slečnu, která psala email ohledně překládání povídky, aby se znovu ozvala.
Děkujeme! :)

Corruption-1.kapitola

4. března 2014 v 21:26 | *Gabi* |  Corruption


Corruption™ (Punk Harry Styles)
Povídka je psaná autorkou ღᴊᴇɴɴᴀღ
Bylo normální pondělní ráno. Dobře,až na to, že to byl 1. den ve škole. V každém případě pro mě. Vždy jsem měla problém se změnou školy, ale uprostřed roku? To bylo prostě nepřijatelné.
Dostala jsem svou lenivou prdel z postele a stejně pomalu se přenesla do koupelny.Dneska byl zrovna den na flirtování. Neměla jsem o novou školu zájem. Nicméně, nechtěla jsem přijít pozdě. To bych zapůsobila jinak, než jsem chtěla. Po rychlé sprše jsem si vykartáčovala a usušila vlasy. Když byly kompletně suché, přehodila jsem volně splývající ofinu na stranu tam, kde patřila. Můj dnešní outfit spočíval v bílé košili bez rukávů s předním zapínáním a šortkách s žabkami. Vždy jsem se líčila přirozeně, takže jenom řasenka, černá linka, bezbarvý lesk na rty a hnědé nebo zlaté stíny.
Když jsem se podívala na hodiny, uvědomila si, že je půl osmé ráno.Blbost.Šla jsem pozdě hned první den. Krásný první dojem, že? Vím. Popadla jsem tašku a vyběhla ze dveří k autu. Skočila dovnitř a vyrazila ke škole.
Jakmile jsem přijela, vyskočila z auta. Zatímco jsem sbírala věci do tašky, někdo se postavil za mě a položil ruce na můj pas.
''Otoč se'' zašeptal mi chraplavým hlasem do ucha.Z jeho slov mi běhal mráz po zádech.
''Jak se jmenuješ, lásko?'' zeptal se jeho hluboký hlas.
''J-Jade'' Zakoktala jsem.Sakra, zněla jsem bezradně. Dobře, byla jsem.
''Co jsi dostal, kámo? Nového mazlíčka?'' zasmál se kluk, stojící za mým únoscem.
Pustíc můj pas se otočil.Rychle jsem se sebrala a vypustila některé myšlenky z hlavy. Nahodila si popruh tašky a rozeběhla se po chodníku.
''Odchází'' řekl jiný hlas, když jsem změnila cestu.
''Neboj, vrátí se,'' řekl posmívajícím tónem hlas, který jsem rozpoznala.
Proč bych se měla vracet.. k nim? Přesně, nechtěla. Nevím, o čem mluvil. Nebyl žádný důvod se vracet.
Když jsem šla k budově, uvědomila si, že nemám ponětí, kde, sakra, jen může být ředitelna. Možná jsem se měla zeptat- uh, nevadí. Stejně by mi nic neřekli. Jestli jsem jim řekla slovo, ani nevím, jak jsem se dostala tak snadno pryč. Co když mě držel jako rukojmí nebo tak něco?
Ne, přestaň, Jade. Jsi praštěná? Ne, nejsem. Dobře, teď mluvíš o sobě, tak... Co víš? Drž hubu. Já jen- uzavřeno!
Dobře, vážně si myslím, že začínám být šílená. Blbý kluk se mi dostal do hlavy, hah. Nenechám, aby se to stalo znova!
''Promiňte slečno,hledáte něco? Proč nejste ve třídě?'' zeptala se žena, kolem padesátky, kráčejíc ke mně. Její oči se na mě mrzutě podívaly.Husa, nemůže zkazit den někomu jinému? Hmm, lidé v těchto dnech!
''Uhm- právě hledám ředitelnu,'' rychle jsem odpověděla.Nevěříc se na mě podívala. ''Já, uh, jsem tady nová.''
''Uprostřed roku?'' Šokovaně se zeptala.
''Ano..''
''Ty musíš být Jade Simmons. Vítej na Wilmslowě střední škole!'' Zvolala radostně. ''Promiň, za můj automatický odhad. Je to jenom-''
''Ne, ne, v pořádku.Paní..?''
''Campbellová.''
Přikývla jsem. ''Můžete mi, prosím, říct, kde najdu ředitelnu? Musím si vyzvedout můj rozvrh.''
''Jistě, slečno Simmonsová.''

______________________________________________________________________________________________

Podívala jsem se na křehký kus bílého papíru známý jako můj rozvrh, který byl pořád ještě horký a polkla jsem. Věc je ta, že nemám tušení, kde je která třída.Předpokládám, že budu chodit na každou hodinu pozdě. Myslím, že tu není nikdo, kdo by mi ukázal, kde je která třída. Jsem svěží jako čerstvé maso v žraločí zátoce. Nikdo si mě nechce pověsit okolo krku.Všichni tito kluci, byla to jenom hra.
''Něco špatně, slečno Simmonsová?'' zeptala se Campbellová. Stala se docela milá žena navzdory našemu konfliktu dneska ráno.
''Um, nejsem si jistá, kde najdu všechny třídy.''
''Oh! Dobře,to se zdá jako problém.Budu něco jako tvůj průvodce na tento týden.''
''K-Kde je moje třídní?''
''Rovno dolů, potom doleva, čtvrté dveře po pravé straně.''
''Děkuju.''
''Žádný problém.Měla by sis pospíšit, zavírá se za 7 minut.''
''Dobře. Ještě jednou děkuju!'' Zavolala jsem přes rameno a vyběhla z kanceláře dolů do chodby.Když jsem přišla na místo, tak tak jsem popadala dech.Bože, potřebuju brzo začít trénovat pro plavecký tým nebo budu v hrozném stavu.Když se můj dech zpomalil, potichu jsem se plížila do třídy.Avšak, můj pokus se nezdařil v té chvíli když mě našlo oko profesorky.
''Slečna Simmonsová, předpokládám?'' zeptala se.
Přikývla jsem rozpačitě.
''Třído, tohle je nová studentka,'' oznámila každému ze třídy předtím, než se otočila zpátky ke mně.''Proč si nesednete třeba vedle-.''
Než dokončila větu, kluk v černé, neforemné mikině zvedl ruku.
''Ano, třeba tady,'' skončila a nepatrně zavrtěla hlavou.
Jaká byl dohoda tohoto kluka? Nechtěl vědět moje jméno nebo něco?
Pokrčila jsem rameny a šla si sednout vedle toho týpka.Jakmile jsem se posadila, profesorka pokračovala o transparentech pro nastávající školní událost.Dobrovolníci zvedali ruce na výrobu plakátů.Ostatní profesorku zahrnovali otázkami ohledně dekorace. Na druhou stranu ,já bych to mohla brát ,jako příležitost ,poznat tajemnou osobu,která mi tento týden ukáže všechny moje třídy.

Černou kapuci měl přehozenou přes hlavu, paže měl zkřížené na stole a jeho hlavu si k nim tiskl. Cítila jsem ,že bych ho neměla vyrušovat v jeho zdánlivě pokojné poloze,ale hned jsem to zavrhla. Rýpla jsem prstem do látky na jeho mikině dokud se prst nepotkal s něčím značně tuhým.

"Čau jsem…" - začala jsem předtím než jsem najednou zapomněla ,jak se mluví.

"Jade" - řekl jeho hlubokým hlasem a ukončil mou větu.
" Rád tě zase vidím." - řekl s úšklebkem.
" Takže, jak se jmenuješ?" - zeptala jsem se nepatrně mrzutě díky jeho chytrému komentáři.
"To nechceš vědět. "
Toto je přesně ten důvod, proč nerandím.Kluci dokážou být tak nepříjemní! Speciálně tento typ... skupina kluků,která si myslí,že jsou zatraceně hustí.
"Vlastně máš pravdu,nechci."
Jen co jsem ty slova vypustila z úst, zvonek dal signál, že je čas opustit třídu. Myslím,že se budu pohybovat kolem budov sama. Horší už to být nemůže.

Vstala jsem z křesla, tak rychle jak jen to jde a hodila tašku přes rameno.Opravdu potřebuju najít mou skříňku, abych si tam mohla odložit nějaké krámy.Moje nohy mě nesly pryč z místnosti.Jakmile jsem opustila chodbu, povzdychla jsem si. Proč musí být školy tak náročné na přestupování z třídy do třídy a vlastně i potkat hodného člověka,který by mi s tím pomohl?
Předtím, než jsem cokoliv mohla dělat dál,jsem si dala na před tvář bílý papír s černým inkoustem. To mi bránilo se dívat na svět přede mnou.
''Podívej, ty opravdu zapomínáš.Zdá se, že potřebuješ mou pomoc víc než si myslíš.
Vytrhla jsem mu můj plán z ruky.''Děkuju, ale ne díky.''
''Takže ty víš, kde je laboratoř T chemie? Zeptal se dohánějíc mě.Proklínám moje krátké nohy.
''Ne,'' zamumlala jsem.
''Dobře, dneska je tvůj šťastný den, vím, kde to je a my jdeme špatným směrem.''
''Jdeš do třídy?''
''Nuda.''
Ušklíbla jsem se.''Fajn, to neznamená, že je to pravé.''
''Ale není to jedno, co?''
''Trefa.''
''Víš, že ti můžu ukázat všechny třídy.''
''Ale to pak nestihnu hodinu.''
''Takže..?''
''Prostě jsem dneska ráno nestíhala a nepotřebuju si to zopakovat.''
''Prostě jsi nevěděla.''
''Můžeš za to ty?''
''Jo.Proč ne?''
Zavrtěla jsem hlavou.''Prostě mi jen ukaž, kde je ta laboratoř.''
''Cokoliv řekneš.''
______________________________________________________________________________________________
Moje první půlka dne byla v pohodě, jakmile se mi nabídl kamarád, aby mě doprovodil do třídy a já tak nemusela spoléhat na tajemného kluka.Jo, já pořád neměla tušení, jak se jmenuje.
Byl čas na oběd a moc se nedalo vybrat, tak jsem si vzala pouze salát.Nejsem zrovna salátový typ, ale bylo to to nejlepší, co se dalo.Kromě toho, musela jsem začít s dietou pro plavecký tým.A zmínila jsem se, že jsem ztratila mobil? Jo, byla třetí hodina a Abby se zeptala na výměnu telefonních čísel.Tak jsem hrábla do tašky a nebyl tam! Kde jsem ho mohla ztratit?
Když jsem sesbírala salát a vodu, prohlédla jsem si místa k sezení.Abby zamávala, já přikývla a šla za ní.Když jsem byla skoro u Abby, někdo vsunul ruku do mé.Podívala jsem se a moje oči se střetly se zelenými.Nedal mi čas se sebrat, jeho reakce byly rychlé.Namísto toho mě posunul kolem stolu, až mě držel u sebe.Oznámila jsem studentskému tělu zírající na mě:
''Kde jsi mě, sakra, vzal?'' Potichu jsem na něj vyštekla.
''Pryč od těch trapáků.'' Zavrčel.
Vzal mě ke stolu v rohu, kde bylo málo lidí.Měl stejné způsoby chování jako kluk, který mě dostal k nim.Každý z nich měl sadu pierciengů na obličeji a řadu tetování.
''Toto je Niall, Louis, Zayn a Liam,'' pustil ruku z mého ramene a sedl si na jednu ze dvou židlí.
Niall měl vyčesanou blonďatou patku a modré oči.Liam a Louis měli oba světle hnědé vlasy.Louis měl zářicí modré oči a hranatou patku vyčesanou nahoru, zatímco Liam měl ježka a hnědé oči.Poslední, ale ne nejmenší, Zayn měl tmavě hnědé vlasy, které měl taky vyčesané nahoru s blonďatým proužkem uprostřed a medově hnědé oči.Kluci se na mě tázavě podívali.Zayn nakloněný přes stůl ke klukovi, který mě přivedl.
''Proč jsi jí sem přivedl?'' Zeptal se oslnivě, dívajíc se na mě.
''Jestli víš, tak mám jméno!'' Poznamenala jsem.
''Takže jak?'' Zeptal se s vybízejícím tónem.
''Jade, jestli teda nevadí, tak bych se vrátila ke kamarádům.''
''Skvěle.'' Ušklíbl se Zayn.
''Ne.Zůstaneš s náma.'' Řekl kluk, kterého jsem jedíného znala.
''Promiň, ale nejsem na zpropadené akce.''
Vstal ze židle a podíval se mi rovno do očí s nepříjemným výrazem.''Sedni.Hned.''
Protočila jsem oči a sedla si na židli mezi ním a Niallem.
''Harry, je všechno v pohodě?'' Zeptal se Louis kluka, který si sedl zpátky vedle mě.
Harry, to je jeho jméno.Konečně jsem to věděla.Myslela jsem, že nikdy nezjistím, jak volat na vysokého kluka se zelenýma očima, s kroužkem ve rtu a dvacet tisíc tetování.Dobře, možná to budu dělat kvůli jeho trpělivosti.
''Jsem v pohodě,'' řekl skrz zaťaté zuby.
Hm, co mu leze do zadku? Počkat, to je moje chyba.Oops!
Ostatní nebyli přesvědčení, ale nechtěli ho naštvat ještě víc.Bojí se ho nebo něco? Myslím, že není zlý.Stačí se dostat přes jeho tetování a kdoví co ještě.Nejsem k nim povlečená nebo něco, ale mám pár pierciengů a to je to.Jediný piercing, který mám na obličeji, je můj nosní kroužek a je to jenom diamantový cvoček.Jo, je to falešné; nemůžu mít pravý.Moji rodiče nebyli příliš nadšení o mém rozhodnutí, ale nic neříkali.Ale i tak.
''Tak Jade, proč jsi přijela do Wilmslow?'' zeptal se Niall, pod záminkou změnit téma.
Popravdě, moc jsem mu nechtěla odpovídat.Mohla sem mu ukázat, jak moc tady nechci být, ale nic mi neudělal a já nechtěla být hrubá, tak, jak na Harryho a Zayna.
''Moje rodina neměla ráda moji starou školu, tak se moje matka rozhodla ji změnit.''
''Po skončení prvního semestru?'' Vyjasnil si věci Liam.
''Jo,moji přátelé byli...zajímaví s věcmi, které dělali.''
________________________________________________________________________________________________

''Ahoj Jade.Chceš pomoct se skríňkou?'' zeptala se Clarissa, moje kamarádka, když mě zachytila na chodbě.
''Myslím, že vím, kde je.Díky, Risso.''
''Dobře, stejně s tebou půjdu.''
''Proč? Mám na mysli, aby to neznělo hrubě.''
''To jenom...Harry...Posledně s ním šla holka ven, ona...''
''Ona co?''
''Nevadí.Jenom chci, aby ses vyhla neplánovaným problémům.''
Pokrčila jsem rameny.''Nemám v plánu s ním nikam jít.To, co se stalo u oběda, byla jenom náhoda. Nejsou mým šálkem čaje.''
Ulehčeně si vydechla.''Děkuju Bože!''
''Začínám mít pocit, že to, co jsi mi o té holce řekla, je špatné.''
''Dobře..''
''Clarisso!?''
''Promiň.Neměla jsem v úmyslu tě nějak strašit.''
Jo, možná jsi to řekla, ale určitě jsi lhala.Pomyslela jsem si.Něco se stalo...Něco je špatně...I já byla připravena, to zjistit.Něco jsem se dozvěděla a nechtěla jsem to nechat plavat.
Když jsme přišli k holčičím skříňkám, nechala mě na změnu oblečení a řekla, že se uvidíme zítra; má ''kluka na učení'' a musí se s někým sejít, jinak by se na mě dívala, jak plavu. Jestli mám být upřímná, miluju ji, opravdu, ale byla jsem jí vděčná, že mě nechala.

Plavání byla moje cesta od stresu a útěk z reality.Brzy se moje tělo přizpůsobilo chlorované vodě; všechny moje trable zmizely a neměla jsem žádné obavy.Byla jsem bezstarostná a bez obav.
Zatímco jsem plavala, nebyl tady nikdo, kdo by mi pomohl, ale měla jsem pocit, jako by mě někdo sledoval.Vzala jsem to jako zbytečné podezření.Nebyl jediný důvod, proč by tady někdo měl být.Bylo to zbytečné a vyloženě strašidelné.
Když jsem dvakrát přeplavala bazén, rozhodla jsem se, že to pro dnešek stačí.Vyšplhala jsem po žebříku a otočila se druhým směrem, kdy jsem kompletně zamrzla na místě.Hravý úsměv zatahal kudrnáče za koutky rtů.
''Překvapená, že mě vidíš, Jade?'' Zeptal se téměř posměšně.
''Jo,trochu.Co tady děláš?''
''S klukama jsem se nudil.Nechtěli držet hubu.Pořád mluvili o tobě.''
''Proč o mně?''
''Nevím.Zdá se, že tě mají rádi.''
''Dobře, to je pěkné, ale nejsem na takové věci.''
Sebrala jsem ručník z jeho ruky a obtočila si ho kolem postavy.
''Kdo řekl, že jsme měli na mysli konkrétní věc?''
''Jenom, co ode mě chceš?''
''Nic.''
''Proč mě potom sleduješ?''
''Jsi zajímavá.''
''Já jsem zajímavá? Zvýšila jsem obočí.
''Jade, je lepší, když nevíš, proč tě sleduju.''
''Proč?''
''Zvědavost zabila kočku, kotě.'' S tímto se zvedl a opustil bazén. Co to, do pekla, mělo znamenat?

Jade. :)
Chapter One

Poznámka- Ahoj všichni, kdo jste to dočetli až sem! :) Tři dny překládání docílilo toho, že je tu první čáct příběhu. :) Musím říct, že v některých chvilkách jsem to vážně chtěla zabalit, ale tak nakonec jsem to splácala dohromady a konečný výsledek je tu. :D Nevím, jak to vůbec dopadne, musím si to asi přečíst a opravit. Nicméně je to tu! :) Doufám, že vás první díl zaujal a budete chtít i další části. :) Mě totiž strašně zajímá, proč lepší, aby to Jade nevěděla. :D Co myslíte, máte nějaké nápady? ;)
DĚKUJU ZA PŘEČTENÍ!
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 -StylesS- -StylesS- | 4. března 2014 v 22:00 | Reagovat

Dalšííí.. :))) Taky by mě to zajmalo no..! :D :*

2 Andrejka ;) Andrejka ;) | 4. března 2014 v 22:50 | Reagovat

Gabi, paráda! Si dobrá :3 Nemožu sa dočkat toho důvodu.. :D

3 jaja jaja | 6. března 2014 v 1:36 | Reagovat

super a kedy pridas dalsiu cast?? neviem sa dockat.!

4 onedirection-are-best onedirection-are-best | Web | 6. března 2014 v 9:04 | Reagovat

[3]: Už překládám :) Do tří dnů by tu měla být :))

5 Mrs.Tomlinson Mrs.Tomlinson | Web | 6. března 2014 v 12:51 | Reagovat

páni je to super :D teším sa na ďalšiu časť :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama