Prosíme slečnu, která psala email ohledně překládání povídky, aby se znovu ozvala.
Děkujeme! :)

Corruption-2.kapitola

7. března 2014 v 12:45 | *Gabi* |  Corruption
Corruption™ (Punk Harry Styles)
Povídka je psaná autorkou ღᴊᴇɴɴᴀღ
Je to už pár dní a já pořád nenašla můj otravný elektrický přístroj.Já vím, že si nějakým záhadným způsobem nevytvořil nohy a neodešel.Je to blbost.Ale tak, kde jenom může být? Ugh, je to strašně časově náročné.

Pátek byl pro mě šťastným dnem.Děkuju nebesa! Doslova, byla jsem šťastná, protože se blížil víkend a já si mohla odpočinout od nudného studentského života.Ano, opravdu jsem řekla nudný.Ledaže miluješ kalkulačky a sakra hodně chemii.Nechápu, komu příjde toto místo zábavné.Pokud si chceš udržet dobré známky, stačí, když se budeš hlásit na náhodné pop kvízy, průběžné testy, všechny typy projektů a každý večer sedět na prdeli a dělat domácí úkoly a učit se jako magor.

Blízko Harrymu jsem se přinutila být jenom jednou na registraci a pouze 20 minut, takže to nebylo tak hrozné.Jediná věc je, že mě pozoroval zábavným způsobem.Nejsem si jistá, jak to mám popsat.Je to téměř jako, že on o mně něco ví, ale já nic.

Způsobem, jakým se dívá skrz mě.Myslím si, že ví všechna má tajemství, každou lež, kterou jsem někdy řekla, celou pravdu za jakéhokoliv výrazu.Vypadalo to, jako by věděl o mně víc než já.

Teď, jak divné to je? Je to moc strašidelné, co? Vím; to je přesně důvod, proč se mu vyhýbám. Zdá se, že mě stejně najde.Jenom věc dospívající kluka, hádám.Stejně mě neznal, jestli jsem to správně uhodla.
''Jade, dělej, nebo zase příjdeš pozdě!'' Křičel táta na schodiště.
''Už jdu!'' Uklidnila jsem ho rovnajíc se hlasitosti jeho hlasu, takže bylo jasné, že mě zřetelně slyšel.

Prokartáčovala jsem si, dnes ráno už potřetí, vlasy a stříkla na sebe Pink Chiffon.Oh, nádherně to voní.
Skutečně, jestli má nebe nějakou vůni, doufám, že je to tahle.

Po poslední kontrole věcí do školy sem seběhla schody, věnovala tátovi pusu na tvář, zamumlala ''Dobré ráno!'' a už jsem si to uháněla k autu v závodním tempu.Dveře se za mnou rychle zavřely, strčila jsem klíčky do zapalování, až se auto nastartovalo.Střední Wilmslow, už jedu!

Jakmile jsem dorazila na parkoviště, našla jsem hned volné místo, což se moc často nestává, přece je jenom ráno, že.Nějaký růžový kabriolet značky Wolkswagen se nahrnul na parkoviště a zaplnil místa víc, než bylo nutné. Vzala jsem tašku ze sedadla spolujezdce a vyšplhala jsem ven z mého černého Camara.Vyšla jsem směrem od auta a zastavila se, jakmile na mě začali mávat mí nově-vytvoření přátelé, abych se k nim připojila. Je pátek, proboha a já pořád nevím, kde mám svou mizernou skříňku.Dneska jsem se rozhodla ráno pro velmi dobře vybraný outfit, jestli se můžu jako pochválit, takže jsem neměla čas najít svou kovovou věc na odložení učebnic.

Po otočení několika zatáček a projítí nesčetně moc chodeb, jsem přišla ke skříňkám části S.Konečně po týdnu, kdy jsem musela brát všechny mé učebnice s sebou, jsem byla schopná nějaké věci odložit a nenosit 40 liber na ramenu.Když jsem našla skříňku 26, mou přidělenou skřínku, oddechla jsem si.Povytáhla jsem kliku, ale nechtělo se to hnout.Bez ohledu na to, jak jsem škubala páčkou, pořád nic.To je prostě typické.
''Potřebuješ pomoct, paní?'' Zeptal se známý hlas.Harry.
''Jsem v pohodě, díky,'' odpověděla jsem se zavrčení a znovu zkusila škubnout páčkou. Stupidní, zatracená skříňka.Všude jenom problémy, no ne?
''Nech mě to udělat, tuto skříňku jsem měl minulý rok.Je to kus hovna.''
Pozvdechla jsem, uvolnila kliku a odstoupila.Když jsem ukazovala směrem ke skříňce, ať jde napřed, Harry na mě mrkl.Ozvalo se cvaknutí a dvířka se otevřela.
''Je to lehké, jakmile se dostaneš na kloub.''
''Jo, díky za typy,'' protočila jsem očima.
''Proč se nepřestaneš chovat jako sobecká mrcha? Zatraceně, můžeš na to přijít i sama.''
Wow,ani nevím, co to-jenom wow.Co jsem udělala? Někdy na to příjdu.Ale až mi nebude říkat sobecká mrcha.Nejsem sobecká, jenom mě sere.Jsem velmi milá holka a nebudu zkoušet, aby to znělo sobecky, jenom to mi lidi vždy říkají.Hlasovali pro mě, jako nejkrásnější holku na základní škole.Já nejsem sobecká.
Věc je ta, že kluka jako je on zrovna moc nemusím.Myslím si, že ví všechno a svět se točí kolem nich a jejich životů.Jenom jim chci plácnout sendvič s pěkným reálným kontextem do tváře.

Vstala jsem k mé nové skříňce a rozzlobila se.Jak jsem na to, sakra, měla přijít?
''Víš, Stylesi, nejsi jediný, kdo umí tu skříňku otevřít.'' Řekla jsem známým hlasem.
Otočila jsem se doprava a viděla někoho, s kým bych raději strávila dnešní den než tady s tímto.
''Mikey!'' Zaječela jsem a rozeběhla se k němu.Vyskočila jsem mu do náručí a on mě stiskl v pevné obětí.

Mikey je můj nejlepší kamarád už od prvního roku na základní škole.Dělali jsme spolu všechno a vždy.Byli jsme jako dva hrášky v lusku, nerozluční.Pak se Mikey přestěhoval a já věděla, že tam byli fámy o tom, jak se chystá na Wilmslow.A pak jsme ztratili kontakt, takže jsem se nedozvěděla, jestli jsme pořád kamarádi.Ale teď je přímo přede mnou s jeho silnými pažemi zabalené kolem mého malého těla na chodbě ve Wilmslow.Bylo to téměř jako za starých časů, puberta vzala hru a on byl silnější, než jsem si pamatovala.
''Jako to jde, anděli?'' zeptal se usmívajíc se na mě, když jsme se pustili z objetí.
''Dobře, ty?''
''Stejně.Líbí se ti to tady?''
''Jo..Dobře, krom kluka a jeho kytičky.''
''Dostávají tě do problemů? Stačí říct a já-''
''Mikey, ne.U tebe se stalo co?''
''Hodně věcí, Jade.Vyrostl jsem a dělal jsem věci, na které nejsem hrdý.Už nejsem Mickey Taylor ze základky.
''O čem to mluvíš? Co děláš?''
''Nic to není.Pokud se ti někdy něco stane, přísáhám, že zabiju toho, kdo to způsobil.''
''Mikey, stačí.Ty mě děsíš.''
''Chceš pomoct se skříňkou nebo ne?''
Kývla jsem hlavou a ustoupila stranou až se dostal do mé skříňky.O čem to, sakra, mluvil?A proč řekl, že někoho klidně zabije?

Toto není Mikey, kterého znám. Ten Mikey, kterého znám by tohle nikdy neřekl.Ten Mikey měl každého rád a byl starostlivý a ohleduplný.Co se stalo s mým nejlepším kamarádem? Jestli s ním Hary něco udělal...Budu vzteky bez sebe.
''Tady,'' řekl Mikey, když ustoupil stranou.
''Díky,' 'odpověděla jsem a pohled jsem namířila na otevřené dveře.
Přikývl a odkráčel druhým směrem pryč ode mě.Začaly se mi míchat myšlenky a položila jsem některé učebnice, které jsem nepotřebovala na polici kovového vězení.
_______________________________________________________________________________________________

Čas k obědu probíhal docela rychle.V této škole byli učitelé líní učit v pátek.Nezajímalo je, co jsme dělali a značné množství studentů se ani neukázalo.V této škole je to v pátek něco jako ''vynechávací den'' nebo něco takového.

Když jsem čekala na dokončení mého oběda (kuřecí salát a ledový čaj), rozhlížela jsem se po jídelně na místo k sezení.Samozřejmě si můžeš vybrat, sportovci, roztleskávačky, pitomci, podivíni, ghoti, zlí kluci, gangy, prostřední dav a potom 5 kluků, které nevím, kam mám zařadit.Zdají se jak zlí kluci, ale taky jako materiál gangu.Nevím...Cokoliv.

Když jsem si vzala oběd, šla jsem doprostřed jídelny k přátelům.Než jsem je našla, někdo mě zatáhl za paži a postavil k jinému stolu.Mikey.Tato parta pěti chlapíků vypadala jako těch ostatních pěti týpků, kteří se dívali.Černé oblečení, černé lyžařské čepice, nespočetné množství tetování a hodně piercingů.Jeden z nich měl prstýnky na kloubech a zlatý zub.Toto celé není divné...

Mikey mě stáhnul dolů a posadil vedle sebe a týpka, který se podle všeho jmenoval Jason.Tito kluci se zdají strašidelnější než Harry a jeho parta.Co dělá můj nejlepší kamarád s těmito kluky? Víc už vědět nechci.
''Pardon, ale nemůžu s váma sedět, kluci,'' řekla jsem chvatně, popadla jsem svůj tác s jídlem snažíc se jít pryč.
Předtím, než jsem pokusila o nějakou větší vzdálenost mezi mnou a nimi, hrubý stisk mě zadržel a zatáhl zpátky.Tác spadl na zem a kousky jídla odletěly všude možně.
''Nech mě jít!'' Požadovala jsem a zkoušela se vyprostit z jeho sevření.
Bouchla sem ho do břicha a on tak povolil sevření.Když jsem si myslela, že už jsem volná, přitáhl si mě zpátky.Otočil si mě k němu, takže jsme byli tváří tvář.V průběhu jeho tvrdá pěst uhodila mou tvář, až jsem zaklopýtla zpět k němu a on tak držel moji pusu v ruce.

Když zase uchopil moje zápěstí a přítáhl si mě k sobě, něco nebo někdo, raději, zasáhl.Slyšela jsem, jak pěst zasáhla čelist s praskajícím zvukem, ale neodvážila jsem se podívat.

Naprosto celá jídelna ztichla a jemná měkká ruka, ale energicky, popadla moje zápěstí a odtáhla pryč.Nebylo to dlouhé, jelikož se hned změnila podlaha na bílé linoleum.Pořád jsem se bála podívat nahoru, jakmile mě posadil na lůžko.Bylo mi jasné, že jsem se dostala na ošetřovnu.Ale proč; dneska tady ještě nebyla? Musel to být Mickey, kdo mě zachránil před jeho kámošem.Nevěděla jsem, že by někoho zvládl takhle praštit.
''Podívej se na mě,'' řekl chraplavým hlasem.
Toto neznělo jako Mikey.Bylo to tak odlišné od ostatních.Něco speciálního; něco nezaměnitelného.
Nesměle jsem zvedla oči a podívala se do těch zelených, které patřily mému zachránci.Jeho oči utekly mým a podívaly se na ránu na rtu, kterou jsem stínila rukou.Strašně to pulzovalo, až jsem si zcela myslela, že mám srdce ve rtu.
Opatrně odstranil mou ruku ze rtu a rychle prozkoumal situaci.Potom vzal láhev s peroxidem a nastříkal něco na vatový pošltářek.Polštářek jemně odstranil se štípnutím špínu z mé čáry napříč rtu.Chemikálie z dexinfekce bodli do rány, která způsobila, že jsem uskočila.
''Promiň,'' zamumlal.
Šťastně můj ret přestal krvácet.Harry vzal dalších pár polštářků v očištění krve na mé tváři.Šla jsem do kanceláře sestry a pár z nich postavila pod kohoutek.Když sem na tváři neměla žádnou další stopu skrve, nepotřebovala jsem pomoc, ale myslela jsem na skutečnost o Mikeyovi.Můj takzvaný nejlepší kamarád, jenom tam seděl a nechal, aby mi jeden z jeho kamarádů ubližoval.Nepokusil se ho zastavit nebo něco říct.Místo toho mě zachránil Harry.Jaký druh krouceného scénaře to bylo?

Po vyčištění pleti jsem vyhodila polštářky do koše.Vrátila se zpátky na ošetřovnu a sedla si dolů na lůžko.Harry vzal další sadu vatových polštářků a sedl si zpátky vedle mě, ale nemínil skončit s ošetřováním.Podívala jsem se na Harryho, který na mě upíral svůj překvapený pohled.Uhnul pohledem, když zjistil, že jsem si všimla, jak mě pozoruje.Dobře, trapas...
''Děkuju.'' Řekla jsem plaše.
''Žádný problém.'' Odpověděl rychle.
Harryho oči se upevnily na mých rtech.To mě dělalo nervózní.Co bylo s nima špatně?
Moje otázka se rychle zodpověděla, jakmile se Harry začal naklánět dopředu.Zadržela jsem dech.Toto se nestalo.Co mám dělat?

Předtím jsem měla čas zodpovědět na otázku, ale cítila jsem, jak jsem se sama přiblížila.V jeden moment se naše rty spojily.Chladný kovový kroužek na jeho rtu proti mým rtů, bylo to nepopsatelné.Celá pusa byla nepopsatelná.Harry vystrčil jazyk a olízl mi rty kolem dokola.Byli stále perfektní i přesto, že byli nateklé a rozřízlé.Dovolila jsem mu pokračovat, ikdyž jsem si nebyla jistá, co budu dělat.Jo, toto bylo poprvé.Jo, je to smutné, vím,ale chci si počkat.Ještě jeden rok.
Zasáhlo mě to jako domečky z karet.Co to, sakra, dělám? Moje rty přišly o panenství! Dobře, to znělo divně, ale mám na mysli, že to chci s někým normálním a ne s klukem, který zničil snad každé dívčí srdce.

Ukvapeně jsem se odtáhla a stoupla.To nebylo dobře.Aby se to stalo, to nebyl můj plán.
''Omlouvám se,'' omluvila jsem se předtím, než jsem se rozeběhla z místnosti dolů do haly.Slzy mě pálily v očích.Rozhodla jsem se jít domů a tím zakončit dnešní den.Už jsem byla ponížená dost.První moje skříňka, potom mě někdo přaštil a nakonec políbila někoho, ke komu necítím nic kromě znechucení. Toto je prostě...uhg!

Outfit, který měla Jade na sobě. :)
Chapter Two

Poznámka-Tak druhý díl je přeložený.Pokud na blog chodíte každý den, asi jste si všimli, že tu tento díl byl už několikrát. :D :D :D Protože to přelážím zrovna do článku a prostě jsem klikla na zveřejnit.Ughrksks! :D :D No dobře, je to tady, tak doufám, že se vám díl líbil a bude chtít další. :) Určitě mně dejte vědět. :) A chtěla bych vás strašně moc poprosit, abyste napsali komentář nebo to jenom ohodnoti hvězdičkou, abych věděla, kolik lidí to čte a má cenu to přidávat. :) Děkuju moc!! :) A omlouvám se za chyby. :D

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

KLIK! 100% (675)

Komentáře

1 Andrejka ;) Andrejka ;) | 7. března 2014 v 13:50 | Reagovat

Úžasné! :3 Těším se na další díl ;)

2 Lottie Lottie | 8. března 2014 v 7:46 | Reagovat

dokonalé ;) kde si prosím našla povídku v originálu (watpad, blog...) ?

3 Mrs.Tomlinson Mrs.Tomlinson | Web | 8. března 2014 v 9:52 | Reagovat

Mám taký pocit že túto FF som už videla na wattpad, len v originálne :-) som rada že to niekto prekladá :-D je to super :-D

4 onedirection-are-best onedirection-are-best | 8. března 2014 v 13:42 | Reagovat

[2]:[3]: Jojo, je to na wattpadu :)

5 Mrs. Styles Mrs. Styles | 10. března 2014 v 17:13 | Reagovat

best :))

6 -StylesS- -StylesS- | 28. března 2014 v 22:52 | Reagovat

kdy bude dalšíí ? :O

7 onedirection-are-best onedirection-are-best | Web | 29. března 2014 v 22:00 | Reagovat

[6]: Já se strašně omlouvám, ale poslední dobou jsem fakt nestíhala :/ :D No, už to bude :) Vydržte pár dní :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama