Prosíme slečnu, která psala email ohledně překládání povídky, aby se znovu ozvala.
Děkujeme! :)

"Try not to fall in love with any of the boys" I.

7. března 2014 v 21:25 | *maggi* |  "Try not to fall in love with any of the boys"
Povídka psaná úžasnou rebelliousmockingjay


OK,takže je tady první díl překladu,této skvělé FF.Jsem strašně ráda,že jsem to dodělala. :D Kdo si to přečte,tak bych byla stašně ráda ,aby dal aspoň hvězdičku ,abych věděla ,jestli to má cenu překládat dál. ;) Pěkné čtení. :)


Stála jsem venku s Harrym, zatímco se máma s tátou natahovali pro poslední objetí. Harry je můj bratranec , můj (skoro) nejoblíbenější bratranec ,abych byla přesná. Stěhovala jsem se z našeho domu ve městě do jeho bytu s kapelou.
Jsem Annie Stylesová a můj táta a ten Harryho jsou bratři. S Harrym jsme stejně staří a až do loňského roku jsme byli ve stejném ročníku. Když odešel do X - factoru nebylo moc případů,kdy mohl chodit do školy.
Já strávím léto s ním a jeho kapelou a budu jim pomáhat s psaním písniček. Jsem v tom dobrá a Harry to ví. Plus, chci poznat jeho nejlepší kámoše.
"Miluju tě zlatíčko." - zvolala mamka,když jsem nastupovala do Harryho auta na místo spolujezdce.
"Já tebe taky." - zakřičela jsem zpátky.
Harry mával na rozloučenou,když odjížděl z příjezdové cesty. Nejeli jsme dlouho a začal s pravidly.
"Dobře jestli chceš být v domě s námi měli bychom začít se zakladními pravidly."
" Dobře" řekla jsem a přikývla na souhlas.
" Zaprvé" zvedl jeden prst a podíval se na mě, "Snaž se nezamilovat do jednoho z kluků." uchechtl se. " A taky se NEBUDEŠ dělit s pokojem s žádným z nich." Zasmála jsem se při myšlence být s jedním jeho kámošů a on pokračoval.
"Zadruhé...od pondělí do pátku od 9 do 4 jsme ve studiu a tak to bude celý měsíc,prosím snaž se uklidit v domě. Promiň ,že tě o to žádám ,ale žít s nimi je někdy opravdu nechutné." skrčil nos se značným odporem.
"Žádný problém, to je to nejmenší, co pro tebe můžu udělat Harroušku." Zděsil se ,když jsem ho oslovila.
" Zatřetí...neříká se Harrymu "Harroušek" a to nikdy."
Hlasitě jsem se zasmála a on protočil oči. V některých věcech jsme si podobní.Jako třeba, když protáčíme oči máme stejný výraz. Naše oči jsou stejně nazelenalé a oba máme kudrnaté vlasy. Ale Harry je má kaštanové a já zas po mamce špinavě blonďaté. Vlastně se mi to i líbí. Je o několik centimetrů vyšší a to i přesto,že mám obrovské podpatky..

Asi po hodině řízení ,jsme zastavili před opravdu krásným bytem. Vystoupili jsme z auta ,já jsem popadla svou tašku a šli jsme do pátého podlaží této velice bohaté budovy. Vytáhl klíč a strčil ho do kulaté kliky mohutných mosazných dveří. Číslo dveří bylo 5H,měla bych si to zapamatovat.
" Teď buď zticha. Jsem si jistý,že kluci spí a -" Byl přerušený blikajícími světly a čtyřmi kluky ,kteří křičeli "PŘEKVAPENÍ". Zavřela jsem oči a pokusila se ,aby moje srdce začalo zase normálně pracovat.Myslím,že na tom byl Harry stejně.
"Co to s váma je?" zeptal se jich Harry se smíchem.
"Ahoj Annie!" Zvolal kluk s hnědými - střapatými vlasy ,zatímco obmotal jeho paže kolem mě a dal mi kosti drtící objetí. Usmála jsem se a on mě otočil. "Slyšeli jsme o tobě samé úžasné věci.Očekávám,že ty to samé o nás." řekl lacině.
Zahihňala jsem se. " Noo..můžu vám říct ,co jsem slyšela,ale nevím ,kdo je kdo." Snažila jsem se je poznat podle Harryho popisu,ale nikdy jsem v tom nebyla dobrá.
Jako další mě objal kluk s blonďatými vlasy a irským přízvukem. Věděla jsem ,že to je Niall ,díky jeho přízvuku. Bylo to opravdu okouzlující. " Dobře, takže Harry říkal ,že mě naprosto žere,že jo?" Zeptal se Niall a Harry protočil oči. "Měl by! Způsobem jakým o tobě mluvil!" Vyšší kluk s černými vlasy a snědou pletí řval smíchy ještě s jedním svalnatým klukem.
Myslím,že ten, co skočil po Harrym a shodil ho na podlahu,byl Louis.
"Proč si to neříkal o mně?"
Otočila jsem se na Nialla . "Tak to tady je každý den?"
"Je to ještě horší." řekl s úšklebkem.
Teď už jen potřebuju zjistit,který je Zayn a Liam,což asi nebude těžké ,protože vzhledově jsou to úplné protipóly.
Harry s Louisem zrovna něco probírali ,tak jsem šla za ostatními ,zjistit něco víc o tom co se jim líbí. Což bylo skvělé,protože jsem si s nimi skvěle povídala.
Bavili jsme se o mé staré škole nebo o tom,jaký byl Harry ,když byl malý.Ale co je důležitější je to ,že jsem se dozvěděla hodně o nich. Třeba to ,jak moc milují svoje fanoušky a že nejsou ten typ arogantních popových hvězdiček.
"Takže ještě jednou prosím mi vysvětli,proč si jim o mně vykládala jenom samé trapné historky?" Zakňučel Harry ,zatímco já jsem se snažila udržet slzy od smíchu.
"Protože jsme to chtěli vědět,Harryyyyyyy!" řekl Louis a sedl si vedle mě na gauč.Řekla bych,že už byl na Harryho vkus vedle mě moc blízko,protože se kousal do rtu.
Zívla jsem a všichni se na mně zle podívali.
"Co?" zeptala jsem se a jejich lstivé pohledy se měnily na smích.
"Jsi unavená?" zeptal se Niall a ostatní čekali na odpověď.
"Joo…" Harry si stoupl a kluci mě vytlačili na konec pohovky
"Vemte ji!" zakřičel Louis a oni mě popadli a nesli mě nahoru po schodech, do bílé ložnice se dvěma lůžky.
"Která je její?" zeptal se Zayn Harryho.Harry ukázal na postel pod oknem a moje věci dal dolů pod ni.
Niall mně hodil do postele a pak všichni vyběhli z pokoje a u toho jednohlasně křičeli "SLADKÉ SNY,ANNIE".
Počkala jsem dokud jsem kluky neuslyšela dole ,abych se mohla převléct do něčeho pohodlnějšího.Vytáhla jsem námořnické pruhované tričko a Jack Will tepláky,které byly vlastně Harryho,ale udělaly si cestu do mého šatníku.Když jsem se oblékla rozhlédla jsem se po pokoji.Měla jsem nádherný výhled na Londýn. Podlaha pokoje byla z tvrdého dřeva a postele byly sehrané se zbytkem nábytku s hlubokou kaštanovou barvou. Vklouzla jsem do mé nové postele s fialovou saténovou pokrývkou,předtím než jsem usnula.
A ještě rychleji ,jak jsem usnula, jsem se taky probudila. Ve skutečnosti jsem spala asi 6 hodin.
Joo a mimochodem Niall se Zaynem si mysleli,že potřebuju "pokřtít". Takže na mě vylili kýblík ledové vody.
"ZATRACENĚ!" Zakřičela jsem a vystřelila z postele rychleji než světlo.
"Utíkej." Zamumlal Niall Zaynovi ,když se hnali dolů chodbou.Utíkala jsem za nimi a popadla Niallovu kapuci a shodila ho na zem.
Chytl se za hlavu.."Auuu! Anniee! Za co to bylo?"
Zuřila jsem! Obkročmo jsem si na něj sedla a držela límec jeho bundy.
"Odpustím ti ,když mi pomůžeš chytit Zayna." Přikývl,vystrašený z jeho odpovědi. Vytáhla jsem ho na nohy a utíkali jsme do dalšího poschodí.Byly tam dvoje dveře.Jedny byly Zayna a ty druhé patřily Niallovi. "Které?" zeptala jsem se potichu.
"Tyto" ukázal na levo, "ale buď zticha...řeknu mu,že jsem se tě zbavil a ty na něho pak můžeš zaútočit. Dobře?"
Usmála jsem se a potřásli jsme si rukou. Potichu otevřel tmavý pokoj. "Zayne? Zbavil jsem se jí. Je to v pohodě můžeš vyjít." Zayn neochotně otevřel dveře. "Bože! Je tak zastrašující.
Připomeň mi ,abych s ní příště nedělal bordel."
Jenom jak dokončil monolog o tom ,jak jsem boží,jsem tiše zaútočila.
Popadla jsem ho ze zadu kolem pasu ,shodila ho na zem a udeřila ho. Celkem dost silně,aby toho litoval.
"Vzdávám se!" zvolal Zayn žalostně. Zasmála jsem se a vytáhla ho na nohy. Byl mokrý stejně jako Niall a já.
Niall se smál a šel rozsvítit světlo. "Kámo,vypadáš teda líp ,když je tma." Začala jsem se smát (hodně) ..vlastně jsem se debilně chihotala a znělo to ,jako by někdo škrtil kuře.
Slyšela jsem hlasité kroky ,jak šel někdo nahoru. Byl to Louis s beisbolovou pálkou.
"Ohh ..aha to se jen Annie směje." upustil pálku a podíval se na každého z nás. "Proč jste všichni vzhůru?"
" Ehm...Niall se Zaynem si mysleli,že potřebuju "pokřtít" ,takže na mě vylili kyblík studené vody,zatímco jsem spala." Podívala jsem se na Louise ...vypadal ,jakoby se probudil před chvilkou a to bylo něco málo po půlnoci.
"Počkat,proč jsi vzhůru ty?" Podíval se na mě a pak na podlahu. Tváře mu zrudly do roztomilé karmínové barvy. "Aww...Loui má přítelkyni. Mluvil si s ní po telefonu?" zeptala jsem se ho a on si povzdechl. " Joo mluvil jsem s ní dokud jsi nezačala křičet ,jakoby tě někdo zabíjel. Nemůžu uvěřit,že se Harry neprobudil. Byl ve stejném pokoji."
"Harry je ten nejtvrdší spáč ,kterého jsem kdy viděla." Zachichotala jsem se,když jsem si vzpomněla ,že několikrát jsem dělala celkem hlasité věci ,když spal. Třeba ,když přišel můj (ex) přítel a mazlili jsme se a Harry spal na gauči a celkem hlasitě chrápal.
"Kde jsou záchody?" zeptala jsem se. Louis mi dal instrukce a já jsem jim ještě jednou řekla dobrou noc.
Šla jsem do prvního poschodí a obrátila se na záchod. Byl celkem dost luxusní oproti mému starému. Podívala jsem se na sebe do zrcadla.Vypadala jsem hrozně. Řasenka byla trochu rozmazaná od vody a moje vlasy byly na všechny strany. Vyklouzla jsem z trička a Jack Wills kalhot a dala je do přetékajícího koše na prádlo.Udělala jsem si v duchu poznámku ,abych zítra dopoledne klukům vyprala.
Naštěstí jsem na sobě mělo tílko,takže jsem nebyla úplně nahá. Vyklouzla jsem ze dveří a ujistila se,že nikdo není v blízkosti schodů.
Běžela jsem rychle k prvnímu schodu. "Annie,Annie,Annie." řekl Liam opovrženě a já jsem cítila,jak začínám červenat...byla jsem v podstatě chycena polonahá.
"Prosím ..neříkej to nikomu,prosím!" prosila jsem Liama. "Nikdy by mně nenapadlo to někomu říkat,zvlášť klukům,kteří by tě chtěli." mrkl na mě a já jsem se znovu začervenala.Zvlášť klukům ,kteří by tě chtěli. Opakovalo se mi v hlavě.
"Tak jo…" začala jsem ,"Co pro tebe můžu udělat? Řekni co chceš."
Pokrčil rameny. "Co máš na mysli,lásko?" Ugh,takže se rozhodl TAKTO.
"Dám ti kartičku a ty ji můžeš využívat ,jak chceš pro tvůj prospěch,ale nezahrnuje to sexuální aktivity." řekla jsem přísně.
Příkývl hlavou na souhlas a dal mi rychlou pusu na vrch hlavy a já jsem šla nahoru do pokoje.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mrs.Tomlinson Mrs.Tomlinson | Web | 8. března 2014 v 10:19 | Reagovat

Super to je :-D

2 Moma Moma | 8. března 2014 v 11:47 | Reagovat

Úžasné ♥ Teším sa na ďalší diel :D :D A to 'pokrstenie'.. oh god :D To len ich mohlo napadnúť... :3 :3

3 one-direction-ff-stories one-direction-ff-stories | 8. března 2014 v 14:15 | Reagovat

Pěkné :D ;)

4 Andrejka ;) Andrejka ;) | 10. března 2014 v 17:09 | Reagovat

Harroušek :D :D Majdi, super! :3

5 Anne Anne | 15. března 2014 v 12:04 | Reagovat

Je to super. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama