Prosíme slečnu, která psala email ohledně překládání povídky, aby se znovu ozvala.
Děkujeme! :)

Corruption-3.kapitola

1. dubna 2014 v 21:14 | *Gabi* |  Corruption

Corruption™ (Punk Harry Styles)
Povídka psaná autorkou ღᴊᴇɴɴᴀღSobota večer a já absolutně nemám co dělat, absolutně.Začínám si myslet, že jsem totální loser a radši bych měla změnit svůj život.Clarissa mi volala ohledně párty, že tam s Abby jdou.Řekla Johnovi, Dahliale, Brendanovi, Jessice a Fioně, že se chystáme jít.Poctivě, já jsem vážně velký fanda večírků. Myslím, že je to vzrušující věc.

Ale hádejme, kdo to všechno udělal, já.Všechno je to proto, že pořád nemůžu najít svůj zatracený mobil! Nicméně, dala jsem Risse svůj telefon domů, aby se mi mohla aspoň nějak dovolat.

Možná bych měla jít, jenom tak z hecu.Vždy bych si mohla půjčit mobil někoho jiného, jo, to udělám.
''Tati, dneska jdu ven!''Zavolala jsem dole pod schody.
''Dobře.Budete tady, nebo..?''
''Nevím.Nejsem si jistá.Zavolám ti.''
''Dobře, pěknou zábavu.Dneska budu dlouho pracovat, takže nemůžu být doma.Víš, kde budu.''
''Jop, vím.Mám tě ráda, tati!''
''I já tebe.Ahoj, zlato''
''Ahoooj!''

Pff, to bylo jednoduché.A ne, lehce ten knoflík nestlačím.Reklama byla pěkne otravná.Nevím, možná jsem to byla jenom já.Může to být jako možnost.

Po skončení mé krátcetrvající konverzace s tátou, jsem se vrátila zpátky do pokoje.Teď byl čas na volbu outfitu na večírek.Projela jsem ramínka s oblečením a nic jsem nemohla najít.To je tak těžké-což se dalo očekávat.

Tak nakonec jsem se rozhodla pro outfit, ze kterého jsem měla dobrý pocit.No teď jenom vlasy a makeup.No makeup byl jednoduchý.Stačila řasenka, tužka na oči, bezbarvý lesk na rty a šedo-stříbrné oční stíny.Vlasy jsem si nechala rozpuštěné a stáhla čelenkou.Poslední úprava v zrcadle a já byla připravená jít.

Dobrá věc byla ta, že táta dneska v noci pracoval, jinak bych totiž nešla.Nesnáším, když je někdo namyšlený, ale vypadala jsem fakt dost dobře.Dokonce jsem se vydala za zlou holku v uplých šatech na ramínka, které přiléhaly na moje tělo a koženou bundou.Dobře, prostě to řeknu takto:vypadám zatraceně dobře na to, že se považuju za losera.

Když jsem šla ze dveří k autu, chtěla jsem ze zadní kapsy vytáhnout mobil a napsat rychlou textovku Risse o tom, že jsem změnila názor a jsem na cestě, ale pak jsem si vzpomněla, že mobil od pondělí nemám a nikde jsem ho zatím nenašla.Ugh!Chci křičet na všechno, co se první týden na Wilmslow stalo!

Všechno to začalo týpkem jménem Harry.Situace na parkovišti, potom jsem musela sedět s ním a čtyři kluky na obědě, kteří mě celou dobu zahrnovali otázkami ohledně mé osoby.Jestli mám být úpřímná, nemám sebemenší stopu; prostě se to stalo.To je to, řekla jsem jim všechno, ale oni nepřestali být zvědaví.Začal to špatný pocit z těchto pěti kluků.Myslím tím, co jsem si měla myslet po tom, co se to stalo a jak se prezentovali? Vždyť to nebylo v pohodě.

Po cestě k domu, kde probíhala velká párty, jsem znuděně otočila rádiem.Pravděpodobně jsem hrozná zpěvačka, ale to je jedno; nikdo mě v autě nebo venku nemohl slyšet.Máte rádi tu chvíli, když příjde oblíbená písnička a vy můžete zpívat z plných plic a je vám úplně jedno, jestli to někdo slyší? Dobře, třeba vy ne, ale já určitě jo!

Přibližně 20 až 25 minut mi trvalo, než jsem našla dům s blikajícími světly.Před domem parkovalo pár aut na dvoře, pár na ulici a pár na příjezdové cestě.Štastné bylo to, že dům stál uprostřed ničeho, takže nemohl být žádný problém se sousedy nebo tím, že bude hudba na nejvyšší stupeň.Kromě toho, že pití nezletilých je v tomto případě asi úplně jasný.

Když jsem vyšla ven z auta, sotva jsem se narovnala, abych si natáhla bundu předtím, než jsem slyšela lupnutí v zádech.
''Ahoj i pro tebe.'' Řekla jsem trochu naštvaně Abby, když kličkovala mezi lidmi v giganticky velkém obývacím pokoji.
''Promiň, Jade.Jen jsem tě musela seznámit s hostitelem téhle párty.''
''Ta-ak jo.'' Odpověděla jsem pomalu.
Abby zapištěla, popadla mou ruku a táhla mě dál.Vážně, jestli tato holka nepřestane ječet, budu muset někde sehnat lepící pásku, aby mi nezačaly krvácet ušní bubínky.

Dovedla mě do kuchyně, kde se nečekaně zastavila.Naštěstí se mé nohy zastavily, jinak bych jí asi spadla na záda.Jakmile jsem se uklidnila, podívala jsem se na týpka, který se na mě díval s úšklebkem.Měl senzační modré oči a tmavě hnědé vlasy.Jeho postava byla o dost větší než moje, stejně jako Harryho.Prr, počkat, proč jsem to řekla, nebo, dobře, si myslela.Nevadí, nebudu si kazit páteční večer.I přesto pořád nemůžu pochopit, proč jsem ho nechala, aby mě políbil, natož já políbila jeho.Ale stačí s Harrym, zpátky k párty s tímto hezkým klukem stojící přede mnou.
''Já jsem Mitchel.'' Řekl s perfektním úsměvem.
''Jade.To je tvůj dům?'' Rychle jsem změnila téma.
''To je.''
''Je úžasný. Až na ty opité lidi.''
Usmál se.''Jo, je pěkný.''
''Dobře, vy dva jste nudní.'' Dokončila Abby.Protočila jsem oči nad jejím komentářem a Mitchel se zasmál.
''Pojď Jade, chci jít za holkama.''
''Fajn.'' Odpověděla jsem.Abby se dala do kroku a já ji chtěla následovat, když mi někdo chytl zápěstí.
''Popovídáme si později?'' Zeptal se Mitchel, když jsem se otočila k němu.
''Jo, jasně.''
Mrkl. ''Dobře.''
''Ráda jsem tě poznala.''
''Nápodobně.''

Usmála jsem se na Mitchela a obrátila se zpět k Abby.Byla ode mě kus s ohledem na to, kolik tu bylo lidí.Jak se jenom dostat co nejlíp k ní.Když jsem se blížila před davy lidí, přísahám, že jsem viděla kudrnáče opřeného o zeď.Rychle jsem odvrátila pohled a pokračovala v cestě k Abby.

Po tlačení, strkání a faulu loktem mezi lidmi, jsem konečně viděla Abbiny kudrliny, světle hnědé vlasy, jakmile jsem se přiblížila k naší ''skupině'', jestli můžeš, kamarádů.
''Jade, ty jsi přišla!?'' Zvolala, když se drala přes ostatní a objala mě.Ona je v naší skupině vážně člověk na objímání.Já teda objímací člověk nejsem, pokud na to není moment.
''Jo, přišla jsem, lepší než moje pantofle se zajíčkem a chomáčkovité pyžamo.
''Dobře, jsme rádi, že jsi tu.'' Řekla Jessica s vřelým úsměvem.
''Takže, ty a Mitchel...?'' Změnila téma Dahlia.
''Jo, co ti říkal?'' Zeptala se Clarissa se zvědavým tónem.
''Jenom, že je rád, že mě poznal, jako normální člověk.'' Snížila jsem hlasitost.''A chce si později popovídat.''
''Zlato, on si nechce povídat.'' Řekla Dahlia s mrknutím.
''Jo..ne, to se nestane.'' Vložila se do hovoru Clarissa, zatímco přetočila oči.
''Jen přes mou mrtvolu.'' Dokončila jsem.
''Ale, možná by jsi si s ním mohla popovídat.Nikdy nevíš; něco co by mohlo jít napovrch.'' Navrhla Jess.
Zvažovala jsem možnost v hlavě.Bezpochyby, byl fakt atraktivní, ale nejsem typ holky, na kterou je on zvyklý.
Není žádný způsob, jak by mě mohl využít nebo něco takového; vážím si sebe natolik, abych zabránila těmto situacím.Ale, jak řekla Jess, možná bych si s ním mohla popovídat; uvidíme, co se bude dít.

Když jsem stále myslela, co udělat, Dahlia mi hodila červený kelímek do tváře; typické.Vzala jsem ho a podívala se dovnitř.Kapalina vevnitř byla jasná jako voda.
''Uhm, co to je?'' Zeptala jsem se, když jsem zvedla hlavu k mé kamarádce.
''Abby mi řekla, že nepiješ, tak jsem si od někoho vzala vodu.''
''A ty mu důvěřuješ?''
''Rozhodně, jo.''
''Tak ok, díky.''
Dahlia mi s úsmevěm přistčila kelímek.Ještě jednou jsem zopakovala slovíčko děkuju.

Po dobré míře strávené na této párty a vypití několik kelímků vody, jsem si rychle uvědomila, že to co byla voda, voda nebyla.Myslela jsem si, že je to zábavné, ale to jsem zatrhla.Špatné rozhodnutí.Musela to být vodka, skvělé.Žádný sarkasmus.Bože, přeju si, aby byli lidi upřímní o tom, jestli v tom kelímku je opravdu voda nebo ne...err, kelímky.

Lidi se chystali sednout si do kruhu, dobře, pokus o kruh.Našla jsem místo vedle Jess a sedla si.To jako vážně? Koberec tu byl neuvěřitelně měkký a pohodlný.Nemám problém tady několik dní zůstat...Chci tady bydlet.
''Takže pravda nebo odvaha, jdeme hrát odvahu, dvojitou odvahu a odvahu ďábla.'' Ohlásil kluk s prázdnou flaškou od piva.
V kruhu byli lidi, kteří byli pro a proti.Kluk položil láhev doprostřed kruhu a sedl si zpět na místo.
''Hej, ty nová.'' Řekl rovnou ke mně. ''Proč nejdeš první.''

_______________________________________________________________________________________________

Ptačí zpěv mě vzbudil z klidného spánku.Sakra, nezavolala jsem tátovi, že zůstanu déle.Otevřela jsem oči a hodila pohled na moje tělo.Moje opálené nohy byli celé nahé.Co se-?

Když jsem se podívala na celou postavu, uvědomila jsem si, že na sobě mám jenom bílé tričko, spodní prádlo bylo pryč.Co se, do pekla, stalo?

Rychle jsem vstala z postele a všechno v pokoji se na pár sekund roztočilo.Když pocit přešel, stočila jsem vlasy do ohonu a potom do drdolu.Když jsem se podívala do zrcadla,vypadala jsem, nejde to popsat, prostě hrozně.
''Přestaň na to tak civět nebo to zrcadlo praskne.'' Řekl vtipným tónem známý mužský hlas.
Nadskočila jsem, překvapená náhlým přerušením.Když jsem obrátila pohled k levé straně pokoje, moje oči se rozšířily.Harry?
''Co tady děláš?'' Zeptala jsem se zmateně.
''No, bydlím tady.''
''Ty?'' Zeptala jsem se, tentokrát zaraženě.
''Jenom protože tu měl brácha párty, jinak ne.''
''To není to, co já-počkej, Mitchel je tvůj bratr?''
Přikývl. ''Dostanu to tričko v nějaké bližší době zpět?''
''Oh! To je tvoje?''
''Wow, byla jsi fakt opilá!''
Povzdechla jsem.''Nic si nepamatuju.Možná bys mě mohl informovat, proč mám tvoje tričko?''
''Můžeme se o tom pobavit později.''
''Ne, chci vědět, jestli jsem..jestli jsme.''
''Oh, ne.''
''Díky, Bože.''
''Tady je tvoje oblečení.Zrovna jsem ho vzal ze sušičky.'' Řekl mi podávajíc džínový materiál.
''Ty jsi to pral?'' Pozvedla jsem obočí.
''Dobře, plánovali jsme to dát do pračky.''
''Ew.Jo, díky.''
Přikývl.''Nechám tě.''
Když zaklaply dveře, přehodila jsem tričko přes hlavu a hodila na podlahu.Navlékla jsem šaty a zapla zip.Naštěstí jsem to zvládla sama, takže jsem nepotřebovala žádnou asistenci.

Když jsem se oblékla, vyplížila jsem se z pokoje, sešla dolů po schodech a přešla pár chodeb předtím, než jsem našla kuchyň.Bylo ráno, takže jsem hádala, že v kuchyni někdo vařil nebo jedl.A taky jsem měla pravdu.
Zatímco jsme šla po dřevěné podlaze, Harry se otočil.Opřel se o kuchyňskou desku a s překříženýma rukama mě sledoval.Toto mě zase dělalo nervózní.Z té nervozity jsem zakopla o mou vlastní nohu.Chytrý tah, Jade, chytrý tah.
''Moje chyba, zapomněl jsem tě varovat na vzduch.'' Ušklíbl se.
''Ha-ha, velmi směšné.'' Odpověděla jsem sarkasticky, zatímco jsem vyšplhala na barovou stoličku.
''Co hlava?''
''Hrozné; jak kdybych se praštila.''
''Kafe a aspirin.''
''Co?''
Šel do skříňky a vytáhl hrnek a potom do další, kde vytáhl láhev s tabletkami.
''To tě dostane z té hrozné kocoviny.'' Vysvětlil.
''To vidím.''
''Co vy dvě děti tady?'' Zeptal se další známý hlas.
Když jsem se otočila, spatřila jsem Mitchela stojící s několika běžci s rozcuchanými vlasy.Srdečně se na mě usmál, ale něco mi tady nepřipadalo v pořádku.
''Takže, ty a můj brácha, eh?'' Zeptal se pobaveně.
''Nic nebylo, Mitchi.'' Zavrčel Harry, který právě dělal kávu.
''Dobře, protože můj pohled patří tímto směrem.'' Řekl Mitchel posílajíc mi mrknutí oka.
Podívala jsem na Harryho reakci.Moc toho neudělal, ale jeho svaly na zádech se naply.
Zajímalo by mě, jestli Harry pořád myslí na to, co se stalo v pátek.Možná to nechal tak.To je právě to, co jsem nechtěla.Já vím, je stupidní přemýšlet, co se stalo, když se nestalo nic.Prostě jsme oba nepřemýšleli a stalo se to.Připouštím, nestává se každý den, že bych líbala svého nepřítele, ale on možná nepřítel není. Po tom všem mi vlastně pomohl.

Po trapné chvilce byla káva konečně hotová.Harry to přinesl i se dvěma aspiriny.Vzala jsem si to a darovala mu krátké děkuju.Přešel ke stoličce o dva body ode mě a vzal si svou černou mikinu.Přetáhl si ji přes hlavu a vytáhl rukávy.

Jakmile jsemsi hodila do pusy dva prášky a zapila kávou, čekala jsem, jak se budu cítit.Harry seděl na stoličce a hrál si s mobilem.Tu a tam se jeho obočí svraštilo, když zkoušel intenzivně naťukat něco do telefonu.Naklonila jsem hlavu k mé ruce, která byla položená na kolenu u desky.Harry se uculil, pravděpodobně věděl, že se na něho dívám.Dobře, vtip byl v tom, že já se na něho nedívala a on si myslel, že jo.
''Co děláš?'' Zpovídala jsem ho.
''Nic.'' Odpověděl otevřeně, zatímco zamčel obrazovku a strčil mobil do kapsy.Dob-ře?
Harry se zvedl ze svého místa, přešel k zásuvce a vytáhl něco, co jsem rozpoznala.Co to-?
''Tady, našel jsem to v pondělí na parkovišti, když jsi uprchla.''Řekl, zatímco mi podával elektronický přístroj, jako bych po něm toužila.
''Můj mobil!Všude jsem ho hledala.Díky.''
Přikývl jako odpověď, jako vždycky.
''Dobře, tak já půjdu.Můj táta je zřejmě nemocný obavami.Děkuju za všechno.''
''Děláš něco později? Možná bychom mohli ulovit nějaký film.'' Přidal se Mitchel.Vůbec jsem si nevšimla, že sedí na stole.
''Právě teď mám nějaké plány.Možná někdy jindy.''
''Škoda, vážně jsem o tom uvažoval.'' Mrkl.
Ugh, on je tak strašně neodbytný.Samozřejmě nechci nic dělat s ním ani jeho bratrem.Nechte mě být, nechci se hádat, ale nejsem zvědavá.

Řekla jsem čau předtím, než jsem opustila dům a šla dolů k autu.Dobře, to bylo rozhodně něco.

Poznámka-Tak je to po měsíci tady. :D Strašně MOC se omlouvám za tak dlouhou dobu, ale dřív to fakt nešlo. :D :/ Doufám, že se vám díl líbil, dejte určitě vědět. :) A těšte se na další!!! :)

Outfit Jade. :)
Chapter Three


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu?

KLIK! 100% (679)

Komentáře

1 Anne Anne | Web | 12. března 2014 v 20:11 | Reagovat

Už se těším na další:)!

2 Andrejka ;) Andrejka ;) | 1. dubna 2014 v 21:32 | Reagovat

Úžasné :3 Nemožu sa dočkat dalšího dílu :) Spléct si vodu a vodku -_- :D

3 C and B C and B | Web | 3. dubna 2014 v 20:24 | Reagovat

Hezký :))

4 onedirection-are-best onedirection-are-best | 21. dubna 2014 v 20:12 | Reagovat

Povídka pokračuje tady -> http://www.wattpad.com/story/15177289-corruption-punk-harry-styles-cz

5 Sorotr Sorotr | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:36 | Reagovat

Лучшие  БЕСПЛАТНЫЕ порно игры вас ожидают игры без установки онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

6 Sorowl Sorowl | E-mail | 25. srpna 2017 v 5:03 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ ПОРНО ВИДЕО http://sexvipka.com/ ДОМАШНЕЕ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ МИНЕТ ОНЛАЙН https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ СЕСТРЫ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

7 Soronm Soronm | E-mail | 25. srpna 2017 v 12:23 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ДОМАШНЕЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ ПОРНО HD БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ СОЧНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

8 Soroie Soroie | E-mail | 25. srpna 2017 v 16:36 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ СЕКС HD БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ВИДЕО БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

9 Sorolf Sorolf | E-mail | 26. srpna 2017 v 1:20 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ СЕКС ВИДЕО http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СМОТРИ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ВИДЕО ОНЛАЙН БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

10 JamesTug JamesTug | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 16:14 | Reagovat

<a href=https://lguny.ru/>lguny.ru</a>

11 JustinHam JustinHam | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 19:45 | Reagovat

http://oblvoz.ru/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama